fbpx
Skip to content Skip to footer

Lengvos konstrukcijos aliuminio profilio stiklinimai

PROVEDAL – tai populiari aliuminė rėminė stumdoma sistema, naudojama balkonų ir terasų įstiklinimui. Ji sandari, lengvai prižiūrima bei patogi naudoti. Saugumui užtikrinti dedamas tik grūdintas 4-6mm stiklas, kuris dūžio atvėju nesužeidžia žmogaus. Stiklo segmentai gali būti montuojami su rakinama spynele, tai aktualu terasų savininkams apsaugant savo daiktus. Konstrukcijos stiklinimas yra dviejų, trijų ir keturių bėgelių. Bėgelių skaičius yra parenkamas pagal Jūsų poreikį ir patugumą. Profiliai dažomi milteliniu būdu, bet kokia spalva pagal RAL paletę. 

SMART stiklinimo sistema. Ji yra berėmė, todėl visa konstrukcija atrodo itin lengvai ir moderniai. Tokia sistema nėra tokia sandari, kaip rėminis stiklinimas, tačiau puikiai apsaugo nuo vėjo, lietaus, vabdžių bei pakankamai gerai išlaiko šilumą vėsesniais vakarais. Berėmė sistema montuojama su 8-10mm grūdintu stiklu, kuris yra ypatingai saugus. 

Visos siklinimo sistemos galimos su skaidriais arba tonuotais stiklais. Tamsintas stiklas geriau išlaiko šilumą, gražiau derinasi estetinis vaizdas bei sukuria privatumo jausmą nuo aplinkinių akių. Sumontuotos stiklinimo sistemos su garantija.

Įrašyktie matmenis